Deski kuchenne

Praktyczne i efektowne deski do krojenia znanych i cenionych producentów, do których należą Banquet, Florina oraz Gerlach, zostały wykonane z wyjątkową dokładnością oraz starannością z tworzywa sztucznego wykazującego dużą odporność na zarysowania oraz uszkodzenia. Charakteryzujące się prostym designem, a także lekkością produkty świetnie sprawdzą się podczas krojenia różnego rodzaju żywności. Dodatkowym atutem prezentowanych rozwiązań jest możliwość mycia ich w zmywarce. Deski kuchenne wykonane z tworzywa TPR oraz materiału, jakim jest polipropylen, są łatwe w czyszczeniu, a także antypoślizgowe, co zdecydowanie ułatwia pracę w kuchni.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Rozmiar ma znaczenie, dlatego przygotowane przez nas deski kuchenne dostępne są w zróżnicowanych wariantach rozmiarowych. Wysokiej jakości plastik spożywczy zapewnia brak wchłaniania się w niego wszelkich płynów z krojonych artykułów spożywczych oraz zapachów. Antypoślizgowa powierzchnia utrzymuje deskę w miejscu, a specjalne rowki odsączają wodę i soki. Deska do krojenia to "must have" wyposażenia każdym domu. Świetnie nadaje się na prezent na przykład z okazji parapetówki lub innego święta, a dzięki nowoczesnemu wyglądowi oraz ciekawemu wzornictwu może stanowić również modny kuchenny dodatek.

Warto mieć w swojej kuchni nie jedną, a kilka desek do krojenia. Pozwoli to na przeznaczenie każdej z nich do innego rodzaju produktu - mięs, ryb, pieczywa czy owoców i warzyw. Warto również stawiać na wyroby uznanych, doświadczonych marek, które bazują na bezpiecznych w kontakcie z żywnością tworzywach, dodatkowo zapewniających swobodę użytkowania. Takie właśnie są produkty marek Florina, Banquet czy Gerlach - producentów nieustannie poszerzających swój asortyment o nowe propozycje tworzone w oparciu o zmieniające się trendy, a także potrzeby klientów, które nierzadko są bardzo zróżnicowane.

Zapraszamy do poznania bliżej przygotowanej oferty obejmującej różnorodne deski do krojenia oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij