Firany gotowe

Firanki są bardzo ważnym elementem dekoracyjnym okna i mogą pełnić funkcję zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną. Dzięki nim można regulować poziom nasłonecznienia i stwarzać nastrój ciepła i przytulności w pomieszczeniu. Piękne firany, które są fantazyjnie upięte zawsze zwrócą uwagę i wywołają podziw naszych gości.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Piękne i efektowne firany gotowe

W tej grupie znajdziesz eleganckie firanki gotowe, które wykonane zostały z wysokiej jakości poliestru, co gwarantuje im długie użytkowanie i łatwość do utrzymania w czystości. Wygodnie i sprawnie się je również prasuje.

Oferujemy produkty o różnych, atrakcyjnych wzorach, takich jak siatki i siateczki czy pasy o interesującym splocie i fakturze oraz w zróżnicowanych rozmiarach, dzięki czemu możesz je idealnie dobrać do wielkości swojego okna. Dzięki eleganckiemu połyskowi i stonowanej kolorystyce firany prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. W ofercie posiadamy także firanki, które mogą pełnić funkcję zasłony.

Gotowe firany do salonu, do kuchni

Prezentowane modele świetnie sprawdzą się zarówno w eleganckim salonie, jak i w nowoczesnej kuchni. Dzięki temu, że wyposażone są w specjalne kółka bardzo łatwo można je zawiesić, a także zdjąć z karnisza. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Firanki gotowe to bardzo stylowe i eleganckie elementy dekoracyjne okien, które podkreślą unikalny charakter każdego salonu i kuchni.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij