Dywany zewnętrzne

Taras i balkon to szczególne miejsca, które kojarzą się z relaksem i wypoczynkiem. Dlatego takie przestrzenie powinny być funkcjonalnie i wygodnie urządzone. Na tarasie i balkonie ważne są nie tylko odpowiednie meble ogrodowe czy zielone rośliny, ale także dywany. Dzięki nim przestrzeń staje się bardziej komfortowa.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

 Dywany zewnętrzne - elegancja i wygoda

 

  W tej kategorii znajdują się dywany, które są bardzo praktyczne, a jednocześnie eleganckie. Dzięki dużym walorom dekoracyjnym można nimi przyozdobić tarasy i balkony, ale nie tylko, ponieważ świetnie się sprawdzą także we wnętrzach. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można przykryć podniszczoną posadzkę na tarasie czy nieestetyczne płytki. Dywany zewnętrzne pozwolą na stworzenie kącika rekreacyjnego do przyjemnego wypoczynku gdzie można miło spędzić czas z rodziną, poczytać książkę czy wypić z przyjaciółmi lampkę dobrego wina.

 

 Dywan zewnętrzny - idealny na każdy taras i balkon

 

 Prezentowane dywany tarasowe cechują się wysoką jakością wykonania i niebanalnym wzornictwem. W ofercie mamy dywany zarówno owalne o pięknym, ornamentowym wzorze, jak i patchworkowe o stonowanej kolorystyce w kształcie prostokąta. Dywany zostały wykonane - w zależności od modelu - z wytrzymałych i mocnych włókien polipropylenu z domieszką poliestru lub w 100 procent z włókien polipropylenu. Polipropylen jest materiałem, który cechuje się dużą odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i jest odporny na zabrudzenia, ponieważ nie wchłania zanieczyszczeń. Ponadto bardzo łatwo go utrzymać w czystości. Wystarczy dobrze spłukać go wodą z węża ogrodowego lub w przypadku silnych zabrudzeń użyć delikatnego środka czyszczącego.

 

 Dywany tarasowe - wysoka jakość i piękny design  

 

 Dywan na taras i balkon ogrodowy to nowoczesne rozwiązanie, która przyda tym miejscom szczególnej przytulności. Wysoki potencjał dekoracyjny  i wysoka jakość wykonania sprawia, że prezentowane produkty idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych. Dywany posiadają Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co świadczy o ich najwyższej jakości.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij