Patelnie stalowe

Patelnie stalowe

Jeśli w dzisiejszych czasach istnieje coś, co przetrwa lata, a z wiekiem stanie się nawet lepsze, to jest to z pewnością nowoczesna patelnia stalowa. Tego rodzaju patelnie są znane i cenione od lat. O ich solidności i fantastycznych właściwościach najlepiej świadczy to, że pomimo powstawania innowacyjnych technologii, wciąż są produkowane i kupowane. Jakie są największe zalety patelni stalowej i czemu warto mieć ją w swojej kuchni?

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dlaczego warto mieć w kuchni patelnię stalową?

Przede wszystkim, patelnie stalowe są praktycznie niezniszczalne. Można bez obaw drapać po nich nożem, skrobać widelcem oraz szorować je drucianą myjką, a ich dno wciąż będzie wyglądać bez zarzutu. Poza tym, patelnie stalowe, jak sama nazwa wskazuje, wykonane są z czystej stali. To gwarantuje, że podczas gotowania do naszego pożywienia nie przedostają się żadne szkodliwe związki czy alergeny. Stalowe patelnie równomiernie się nagrzewają i długo utrzymują ciepło, dzięki czemu smażenie na nich to prawdziwa przyjemność. Co więcej, w przeciwieństwie do innych rodzajów patelni, patelnia stalowa z czasem staje się tylko lepsza! Im dłużej jej używamy, tym lepsze stają się jej właściwości nieprzywierające. Ogromną zaletą patelni stalowych jest też to, że bez przeszkód można je myć w zmywarkach, co z pewnością ucieszy osoby, które nie przepadają za ręcznym myciem naczyń. Patelnia stalowa jest bardzo uniwersalna i można na niej przygotować wiele różnych potraw, warto jednak wspomnieć, że jest to jedna z najlepszych patelni do smażenia mięs. Jeżeli lubią Państwo domowe burgery lub soczyste steki – taka patelnia z pewnością przypadnie Państwu do gustu!

Wysokiej jakości patelnie stalowe znanych firm

Oczywiście, żeby patelnia stalowa służyła nam przez długie lata, warto wybrać model wysokiej jakości. Tego rodzaju patelnie znajdą Państwo w sklepie internetowym Indelo. W naszej ofercie mamy patelnie znanych marek, takich jak ceniona polska firma Gerlach czy słynąca z innowacyjnych rozwiązań firma BergHOFF. Nasze patelnie są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz mają solidne, potrójne dno, które gwarantuje, że patelnia doskonale rozprowadza ciepło. Poza tym nasze patelnie są dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek – w tym również indukcyjnych.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij