Noże kuchenne na sztuki

Nóż jest podstawowym narzędziem pracy każdego szefa kuchni i każdej gospodyni domowej. Potrzebny do krojenia, szatkowania, obierania warzyw, siekania i oskrobywania wielu produktów spożywczych jest bardzo ważnym elementem wyposażenia gastronomicznego.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Noże pojedyncze - idealne wyposażenie kuchni

Sztućce na sztuki to znakomite rozwiązanie dla firm gastronomicznych, ponieważ mogą w każdej chwili uzupełnić brakujące zapasy, ale także dla gospodarstw domowych, ponieważ mogą szybko i wygodnie dokupić i skompletować potrzebne elementy zastawy.

Jeżeli potrzebujesz zakupić noże na sztuki możesz wybrać interesujące cię modele i zakupić je w ilości, jakiej potrzebujesz. Oferujemy pojedyncze egzemplarze noży, które mają najróżniejsze zastosowanie. Znajdziesz tu noże przeznaczone do krojenia mięsa, chleba, pomidorów, do filetowania ryb, do warzyw i jarzyn, a także szynki i łososia oraz profesjonalne noże szefa kuchni z wielofunkcyjnym przeznaczeniem.

Noże na sztuki - doskonała jakość dobrej cenie

Oferowane noże to doskonałej jakości produkty, które pochodzą od najlepszych marek, takich jak Gerlach, Zwieger czy Victorinox. Ich ostrza zostały wykonane z pierwszorzędnej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje im długotrwałe użytkowanie. Niektóre modele posiadają ząbkowane ostrze, dzięki którym szybko i sprawnie obierzesz warzywa czy owoce. Wszystkie noże posiadają wygodną i ergonomiczną rączkę, która zapewnia pewny chwyt i idealnie dopasowuje się do ręki. Oferowane egzemplarze to solidne, funkcjonalne i niezawodne akcesoria, niezbędne podczas wykonywania prac kuchennych.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij