Filiżanki porcelanowe Lubiana

Eleganckie i utrzymane w minimalistycznym stylu filiżanki marki Lubiana wykonane z porcelany i dostępne ze spodkiem doskonale nadają się do serwowania zarówno porcji espresso, jak i capuccino czy americany. Sprawdzają się jako wyposażenie hoteli na całym świecie bądź w prywatnych domach.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Filiżanki Lubiana porcelanowe ze spodkiem - elegancka polska ceramika

Założone w 1969 roku Zakłady Porcelany Stołowej w Łubianie, koło Kościerzyny, mimo różnych zawirowań historycznych związanych z komunistycznym ustrojem, od 1969 roku nieprzerwanie dostarczają wysokiej jakości naczynia do zastaw stołowych. Działająca obecnie jako spółka akcyjna firma Lubiana jest ceniona nie tylko przez klientów w Polsce, ale także na całym świecie, dostarczając zastawę stołową do sieci hotelowych działających w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Belgii czy Francji. W ofercie marki znajdują się naczynia pozwalające na serwowanie posiłków i napojów, jak talerze, kubki do kawy i herbaty czy filiżanki wykonane z porcelany o wysokiej jakości i trwałości.

 

Filiżanki Lubiana porcelanowe ze spodkiem w sklepie Indelo

W ofercie sklepu internetowego indelo.pl znajdują się filiżanki porcelanowe ze spodkiem do serwowania kawy lub herbaty z serii Victoria. Delikatne i eleganckie naczynia wykonane zostały z białej porcelany i mają kształty na planie prostokąta i kwadratu, z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. Dostępne są w pojemności 90 ml - doskonałej do serwowania pobudzającego espresso oraz 250 ml, w których wygodnie można przygotować capuccino czy inny rodzaj kawy, a także herbatę. Filiżanki Lubiana z serii Victoria to także doskonały pomysł na prezent dla wszystkich osób, które cenią sobie wytworną i minimalistyczną zastawę stołową. Dzięki swoim uniwersalnym projektom filiżanki Lubiana będą doskonale prezentować się na każdym stole. Porcelana, z której zostały wykonane, ma wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia, dzięki czemu można myć ją w zmywarce i używać w mikrofalówce. Tanie i niezawodne - filiżanki marki Lubiana z pewnością znajdą miejsce w Państwa domu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij