Wagi kuchenne

Wagi kuchenne

Przygotowanie każdego dania, a szczególnie deserów wymaga nie lada wprawy. W tym pomogą Państwu nasze wagi, które z kilka chwil i z ogromną dokładnością zważą każdy składnik niezbędny do stworzenia wyjątkowej potrawy.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Nowoczesne wagi

Waga nie musi być szara i nudna. Może być niebywałym dziełem sztuki goszczącym w centrum kuchni. Dzięki zaaplikowanym na każdej wadze obrazkom tworzą świetny element dekoracyjny. Elektroniczne wagi wymagają użycia baterii, jednak starczają one na naprawdę długi czas. Wyświetlacz jest przejrzysty, a dodatkowa funkcja korygująca wagę pojemnika (tarowania) nie pozwoli na dokonanie błędnych obliczeń. Elektroniczne wagi działają z dokładnością do 1 grama. Wykonane zostały z hartowanego szkła, czyli wytrzymałego i odpornego na zarysowania surowca, dzięki czemu posłużą każdemu użytkownikowi przez długi czas. Wśród naszych wag znajdą Państwo także wyjątkową wagę z misą.

Waga dla profesjonalistów

W każdej kuchni przyszłego szefa kuchni, ale także w każdym profesjonalnym zapleczu kuchennym powinna znajdować się elektroniczna waga. Sam koszt jej zakupu jest niewielki, a umożliwia wykonanie wielu dań bezbłędnie z wykorzystaniem składników o idealnych proporcjach. Do wyboru unikatowe wagi ze szkła hartowanego lub waga z misą, która dodatkowo ułatwia proces ważenia i przesypywania poszczególnych składników. Z łatwością można je wyczyścić i zdezynfekować. Nie absorbują zapachu ani nie zabarwiają się.

Zapraszamy do zapoznania się z każdą z naszych wyjątkowych wag do jedzenia.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij