Termosy Florina

Termosy Florina

Kawa i herbata to obowiązkowy element każdego spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji. Bogate w kofeinę napoje pobudzają i przywracają energię do działania i myślenia, a chwile spędzone z parującym kubkiem lub filiżanką w dłoniach pozwalają na integrację z innymi uczestnikami, a nawet pozyskanie ciekawych kontaktów biznesowych. Bo przecież niewiele jest sytuacji, w których rozmowa klei się bardziej, niż podczas przerwy na kawę!

Czasem jednak zdarza się, że, pomimo najlepszych chęci, nie jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom obsługi baristy czy choćby czajników oraz ekspresów. Co robić w takiej sytuacji? Najlepiej postawić na wysokiej jakości termosy na kawę oraz herbatę, dzięki którym możemy zorganizować spotkanie w każdym miejscu, a napoje zachowają pożądaną temperaturę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach!

Termos Florina - idealny na spotkanie biznesowe

Termosy konferencyjne marki Florina doskonale wpisują się we wszystkie potrzeby organizatorów konferencji. Mają dużą pojemność od 1,5 do 2 litrów, a ich ergonomiczny kształt i praktyczne uchwyty sprawiają, że nalewanie napojów jest bardzo proste. Termosy trzymają temperaturę przez 24 godziny, a przy tym zachwycają eleganckim wyglądem. Poszerzany wlew ułatwia mycie termosów.

Termos Florina doskonale sprawdzi się podczas konferencji, jako standardowe wyposażenie firmy, a nawet w prywatnym domu!

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij