Kubki porcelanowe Lubiana

Kubki Lubiana wykonane z wytrzymałej porcelany to naczynia stołowe, które będą prezentować się efektownie w każdej sytuacji. Utrzymane w minimalistycznym i uniwersalnym kolorze ponadczasowej bieli, są wygodne w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości.

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Kubki Lubiana porcelanowe - tradycja polskiej ceramiki

Porcelana Lubiana to naczynia powstające w Polsce od 1969 roku i należące do najbardziej popularnych nie tylko wśród polskich odbiorców. Zakłady Porcelany Stołowej otwarte w Łubianie koło Kościerzyny obecnie specjalizują się bowiem w wytwarzaniu bogatej oferty ceramicznej przeznaczonej na eksport. Naczynia polskiej marki można więc znaleźć w hotelach mieszczących się m.in. we Włoszech, Belgii, Francji czy Stanach Zjednoczonych. Do stałych klientów marki należą tak prestiżowe hotele, jak Radisson, Mariott czy Sheraton. Wysoka jakość oferowanych przez Lubianę naczyń i długa żywotność zostały więc docenione na całym świecie.

 

W sklepie internetowym indelo.pl oferujemy duże porcelanowe kubki do herbaty czy białek kubki do kawy marki Lubiana, które z pewnością zachwycą wszystkich wielbicieli funkcjonalnych naczyń, prezentujących się efektownie przy każdym rodzaju zastawionego stołu. Dostępne w naszym sklepie naczynia cechuje bowiem delikatność i ponadczasowa elegancja, a rozmiary kubków: 300 i 350 ml pozwalają wygodnie nalewać do nich kawy czy herbaty, zarówno w hotelowym barze, jak i prywatnym domu. Kubki Lubiana z serii Victoria, które oferujemy w sklepie indelo.pl zostały wykonane z białej porcelany i mają intrygujące, nieregularne kształty na planie kwadratu prostokąta z delikatnie zaokrąglonymi brzegami ułatwiającymi popijanie ulubionych napojów. Naczynia bez problemu można utrzymać w czystości - nadają się bowiem do bezpiecznego mycia ich w zmywarkach. Wytrzymują także ich podgrzewanie w mikrofalówkach. Korzystna cena oraz wykonanie z dbałością o funkcjonalność dla każdego klienta powodują, że kubki Lubiana z pewnością znajdą swoje miejsce na Państwa stołach.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij