Porcelana Lubiana

Porcelana Lubiana

Zachwycamy się porcelaną chińską, japońską, angielską, francuską, a często sami nie wiemy, że tuż pod naszym nosem, w kraju nad Wisłą, możemy znaleźć porcelanowe wyroby na światowym poziomie!

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Polska porcelana od dziesięcioleci cieszy się popularnością i uznaniem na niemal całym globie. Krajowe wyroby odznaczają się ciekawym wzornictwem, dbałością o detale oraz nadzwyczajną starannością wykonania. Jednym z rodzimych producentów porcelany zasługującym na szczególną uwagę jest firma Lubiana, która zaopatruje stoły na całym świecie w porcelanowe serwisy najwyższej jakości. Jakość wyrobów Lubiany doceniły między innymi sławne hotele – Marriot oraz Sheraton.

Odrobina luksusu również na co dzień

Firma Lubiana zajmuje się produkcją porcelany od niemal pięćdziesięciu lat. Wyroby marki to doskonałe połączenie ciekawego wzornictwa, wysokiej jakości oraz przede wszystkim elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. Do produkcji swoich wyrobów Lubiana stosuje najbardziej nowoczesne metody, dzięki którym porcelanę polskiej marki cechuje wysoka wytrzymałość na temperatury, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysoka twardość szkliwa. Co więcej, granulaty oraz specjalistyczne narzędzia stosowane do wyrobu porcelany są przygotowywane samodzielnie przez producenta. Jak widać – za doskonałością porcelany z Lubiany stoi przede wszystkim technologia, dzięki której zakupiony zestaw będzie nie tylko piękną, ale także trwałą inwestycją.

Zaawansowana technologia stosowana przez Lubianę sprawia, że porcelanę marki można między innymi myć w zmywarkach oraz podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych, dzięki czemu bez obaw można sięgać po nią także podczas codziennych posiłków. Dzięki jego wysokiej jakości będziemy mogli cieszyć się nim przez długie lata.

Zestaw Victoria – elegancka klasyka z nutką współczesności

W naszej ofercie znajdą Państwo jedną z najważniejszych kolekcji o bardzo znaczącej nazwie „Victoria” – czyli „zwycięstwo”. Linia Victoria to porcelana odznaczająca się piękną śnieżną bielą. Jej forma to z jednej strony pochwała klasycznej formy, a z drugiej – ukłon w stronę nowoczesnego minimalizmu. Biała porcelana z linii Victoria ma kształt kwadratu o lekko zaokrąglonych rogach. Dzięki temu świetnie prezentuje się zarówno podczas oficjalnych posiłków, jak i codziennego obiadu. Sam producent pisze o porcelanie z linii Victoria, że służy „do zadań specjalnych” i będzie świetnym nakryciem stołu podczas ważnej konferencji lub spotkania biznesowego.

W Indelo, oprócz kompletnych zestawów, znajdą Państwo także pojedyncze wyroby. Ich uniwersalne kształty oraz piękny biały kolor sprawią, że będą doskonałym uzupełnieniem każdego serwisu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij