Garnki Zwieger

Dobrej jakości garnki powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej pani domu. To bardzo ważne aby w czasie gotowania nie przypalały się i były w pełni bezpieczne dla zdrowia. Dzięki gotowaniu w naczyniach kuchennych, wykonanych z wysokogatunkowych materiałów potrawy zachowają swój naturalny i doskonały smak.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Garnki Zwieger - dlaczego warto w nich gotować?

To naczynia, które zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na rdzę i korozję, łatwą do utrzymania w czystości. Stal nierdzewna nie wchodzi w reakcję chemiczną z produktami kwaśnymi i tłustymi, dzięki czemu potrawy są smaczne i zdrowe.

W ofercie dostępne mamy także czarne garnki aluminiowe, które zostały wykonane z pełnego odlewu. Posiadają one trójwarstwowe dno w którym znajduje się warstwa granitu, dzięki czemu są odporne na zarysowania i zapobiegają przywieraniu potraw w czasie gotowania. Można w nich przygotowywać jedzenie nawet na minimalnej ilości tłuszczu, dzięki czemu dania są znacznie zdrowsze i smaczniejsze. Garnki z aluminium i garnki ze stali nierdzewnej oferujemy pojedynczo oraz w zestawach.

Zestawy garnków Zwieger - przydatne na każdą okazję

Prezentowane komplety garnków cechuje nie tylko nowoczesny design i funkcjonalność, ale także duża energooszczędność. Dysk aluminiowy wbudowany w dno gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy gotują się w optymalnej temperaturze. Pokrywki ze szkła hartowanego są odporne na wysokie temperatury.

Oferowane produkty idealnie nadają się zarówno do piekarnika, jak i na indukcje. Bardzo dobre opinie użytkowników są ich najlepszą rekomendacją.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij