Ramki na zdjęcia 20x25

"Żaden dzień się nie powtórzy 
Nie ma dwóch podobnych nocy 
Dwóch tych samych pocałunków 
Dwóch tych samych spojrzeń w oczy" - pisała Wisława Szymborska. Właśnie dlatego piękne chwile wymagają uwiecznienia w postaci nagrania lub fotografii. Te drugie można oprawić w ciekawy sposób, wypełniając zdjęciami przestrzeń, w której żyjemy. Ramki na zdjęcia na ścianach mieszkania są chętnie wybierane praktycznie do każdego pomieszczenia - nie tylko pokoju dziennego czy sypialni, ale także kuchni, jadalni czy nawet łazienki. 

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Ramki 20x25 - duże fotografie najpiękniejszą dekoracją wnętrza z charakterem 

Ramki na zdjęcia dostępne są w wielu rozmiarach. Najpopularniejsze są zdecydowanie 10x15, jednak są one stosunkowo małe, toteż oglądanie takich zdjęć z dalszej odległości mija się z celem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się ramki 20x25, które są na tyle duże, aby móc podziwiać fotografie w nie oprawione z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór produktów dostępnych w konkurencyjnych cenach, z których każda osoba zainteresowana ofertą z pewnością znajdzie coś dla siebie. 

Ramki na zdjęcia 20/25 - idealny pomysł na prezent

Wykonane w staranny sposób, dobre jakościowo ramki na zdjęcia w rozmiarze 20/25 stanowią świetny pomysł na prezent - z okazji parapetówki, przeprowadzki, urodzin, imienin i tym podobnych. Najcudowniejsze wspomnienia uwiecznione na zdjęciach będą nie tylko wspaniałą pamiątką, ale także bezcenną dekoracją mieszkania.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij