Szkło Bohemia

Szkło i kryształy Bohemia

Bohema, styl boho – obecnie słowa te kojarzą się z nieposkromioną fantazją, barwną cyganerią oraz pewną nostalgią za pięknem i prawdziwą sztuką. Mało kto pamięta, że oba te wyrazy wywodzą się od słowa „Bohemia”, które w swoim pierwotnym znaczeniu oznaczało dawne terytorium Czech.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Niewiele osób wie dziś również, że w XVII wieku Czechy zyskały sławę ze względu na szklane wyroby produkowane na tych terenach. Czeskie szkło odznaczało się wyjątkową jakością oraz oryginalnymi projektami, dzięki czemu gościło na stołach szlachty i wielmoży z całego świata.

Bohemia Quadro - stylowa zabawa geometrią

Dostępne w ofercie Indelo szkło sygnowane logo Bohemia jest godną kontynuacją dzieła czeskich mistrzów. Szkło Bohemia odznacza się bogactwem form, pięknym designem oraz najwyższą jakością. Wszystkie wyroby Bohemii wykonane są z idealnie przejrzystego bezołowiowego szkła kryształowego, dzięki czemu zachwycają nadzwyczajną czystością.

W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi szkło z kolekcji Quadro, które przyciąga wzrok niebanalną interpretacją podstawowej figury geometrycznej, jaką jest kwadrat. Szklany zestaw Bohemii będzie prawdziwą ozdobą każdego stołu, a także doskonałym prezentem na wyjątkową okazję.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij