Przyprawniki i młynki

Przyprawniki i młynki do przypraw

Praktyczne pojemniki na przyprawy oraz młynki ręczne do soli i pieprzu to nieodzowne elementy wyposażenia funkcjonalnie urządzonej kuchni. Przyprawnik, w którym często używane chili czy oregano będą zawsze pod ręką, podniesie komfort przygotowywania potraw. Ręczny lub elektryczny młynek uwolni aromat świeżo zmielonego pieprzu, wzbogacając smak sosu lub zupy.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Eleganckie młynki do przypraw

Młynki na sól i pieprz wyposażono w dwa oddzielne pojemniki. Wybranie przyprawy, której chcemy użyć do doprawienia potrawy, następuje poprzez przekręcenie w odpowiednim kierunku górnej gałki urządzenia. Kręcąc nią w prawo, użyjemy soli, a w prawo – pieprzu. Pojemniki są przezroczyste, dzięki czemu ilość znajdujących się w nich przypraw zawsze jest widoczna. Eliminuje to ewentualność nagłego braku pieprzu lub soli podczas doprawiania sosu pomidorowego czy steków. Młynki do przypraw wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Twardy ceramiczny mechanizm młynka nie ulega korozji i odkształceniom. Nie wydziela też zapachów, które mogłyby zepsuć smak doprawianego jedzenia. Ergonomiczny i wygodny w użyciu uchwyt z akrylu, w który został wyposażony młynek, gwarantuje, że zawsze będzie on wygodnie leżeć w dłoni i nie upadnie przypadkowo na podłogę czy na talerz. Zaletą młynków tego typu jest również łatwość utrzymania ich w czystości. Młynki ręczne do soli i pieprzu zostały wykończone w kolorze eleganckiej satyny. Dekorują więc nie tylko blat w kuchni, ale także stół w jadalni podczas niedzielnego obiadu z rodziną.

Funkcjonalne przyprawniki

Przyprawnik do kuchni jest świetnym rozwiązaniem dla każdej pani domu, która dużo czasu poświęca przygotowywaniu potraw i chce mieć najpotrzebniejsze przyprawy zawsze pod ręką.

W zestawie znajdują się dwa mniejsze pojemniczki, przeznaczone na sól i pieprz, oraz dwie większe buteleczki, które można z powodzeniem napełnić oliwą z oliwek i octem winnym lub balsamicznym. Zestaw, poza zaletami użytkowymi, wyróżnia się elegancją. Biała ceramika z motywem jesiennych liści w połączeniu ze srebrnymi stalowymi końcówkami metalowego stelażu sprawiają, że przyprawnik będzie elementem dekoracyjnym każdej kuchni, niezależnie od stylu jej aranżacji.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij