Patelnie kamienne

Kamienne patelnie to rozwiązanie wybierane przez coraz większą grupę klientów odwiedzających prowadzony przez nas sklep internetowy. Bardzo dobre gatunkowo, głębokie i duże patelnie najwyższej jakości świetnie sprawdzą się podczas przygotowywania ulubionych posiłków w każdej kuchni. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdą Państwo zróżnicowane pod względem wielkości oraz kolorystyki patelnie kamiennie dedykowane kuchenkom gazowym, jak i indukcyjnym. Współpracujemy z najbardziej uznanymi markami, wśród których prym wiedzie producent charakteryzujący się bogatym doświadczeniem oraz nieustannym poszerzaniem swojego asortymentu - Florina.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Aluminiowe patelnie wyposażone w kamienną powłokę pozwalają na szybkie i zdrowe przygotowywanie posiłków. Zastosowane w nich nowoczesne technologie zwiększają odporność oraz trwałość patelni. Dzięki temu jedzenie nie przywiera do podłoża, nie przypala się i jest ogrzewane równomiernie. Nieprzywieralna powierzchnia pozwala na minimalne użycie tłuszczu, co również jest ich niewątpliwym atutem.

Wygodne rączki zapewniają solidny uchwyt, a całe patelnie są bardzo łatwe w czyszczeniu. Z uwagi na różnorodne potrzeby naszych klientów, oferujemy naczynia dostępne w wielu zróżnicowanych rozmiarach. Zachęcamy do bliższego poznania asortymentu obejmującego wiele patelnio średnicy 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm, a nawet 30 cm. Każda z nich zapewni niebywałą wygodę użytkowania, a także wpłynie na jeszcze lepszy smak przygotowywanych w kuchni potraw.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij