Patelnie 28 cm

Patelnia to jeden z niezbędnych elementów każdej kuchni. Nawet jeżeli nie należysz do miłośników gotowania, to Twoja kuchnia nie może się bez niej obejść.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Rodzaje patelni

W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wybór spośród wielu różnego rodzajów patelni. To z jakiego materiału będzie wykonana, zależy głównie od źródła ciepła jakie wykorzystujesz w trakcie gotowania. Możesz kupić egzemplarze wykonane z aluminium, ze stali lub odpornej ceramiki. Nie można zapominać o tym, że wybierając patelnię, należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Najpopularniejsze i najbardziej chyba optymalne są patelnie 28 cm. Z ich pomocą przygotujesz wygodnie wiele różnych posiłków.

 

Patelnie dostępne w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz na przykład patelnie 28 cm wyposażoną w przezroczystą pokrywkę, dzięki której możesz obserwować przygotowywanie potrawy. Z kolei wyjątkowe patelnie grillowe pozwolą na smażenie mięsa lub warzyw z wykorzystaniem niewielkiej ilości tłuszczu. Atutem, jakim wyróżniają się sprzedawane przez nas patelnie 28 cm, są odpinane rączki. Dzięki temu patelnię łatwo schować do szafki.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij