Obrusy białe

Obrusy białe

Większość ludzi zna jeden obrus - wystarczająco duży, aby pokryć cały stół. Dostępne są podstawowe kształty, takie jak okrągłe obrusy, kwadratowe i prostokątne, które pasują do większości dostępnych stołów. Jednak jest mnóstwo innych obrusów. Chcesz coś bardziej szykownego? Wypróbuj spódnicę stołową, dekoracyjny i plisowany materiał, który zwisa aż do ziemi. Obrusy, które prawie dotykają podłogi, wyglądają bardziej formalnie. Chcesz mieć pewność, że obrus pozostanie włączony przez cały czas trwania imprezy? Poznaj nowoczesny i elastyczny obrus, który dopasowuje się do stolika.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Podstawa dekoracji stołu: białe obrusy

Obojętnie jaki wybierzemy rodzaj obrusu - najbardziej klasycznym kolorem jest biały. Chociaż nie jest to regułą, jeśli planujemy kolorowe dodatki na stół, zalecamy rozpoczęcie od jasnego odcienia. Śnieżno biały kolor, brudna biel czy trochę ciemniejsza tzw. śmietankowa biel mogą stanowić wspaniałe podstawy do barwnych elementów stołu. Ciemne kolory można dodawać jako akcenty, a dzięki kontrastowi, stają się jeszcze bardziej zauważalne i efektowne. Ponieważ obrusy białe stanowią bardzo wyraźny kontrast dla każdego koloru.

Dodatkowe elementy do białego obrusu

Gdy chcesz uzupełnić swoje nakrycie stołowe eleganckim dodatkiem, bieżniki i nakładkami na stół są wisienką na torcie. Bieżnik to długa bielizna stołowa, którą można stosować na obrusie lub samodzielnie na gołym stole, aby uzyskać czysty i klasyczny wygląd. Modne ostatnio nakładki na stoły oferują dodatkową warstwę nakrycia, co jest idealne do poszerzenia palety kolorów lub dodania głębi za pomocą ciekawego wzoru, takiego jak groszki, a nawet teksturowanej tkaniny, takiej jak len.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij