Porcelana Villa Italia

Porcelana włoska Villa Italia

W ciągu ostatnich kilku lat można zaobserwować rosnącą popularność stylu życia znanego jako „slow life”. Po dynamicznym XX wieku, XXI wiek zaczyna doceniać wolniejsze tempo, cieszenie się drobnymi przyjemnościami oraz przede wszystkim jakość. Na XX wiek przypada rozkwit kultury przedmiotów jednorazowego użytku, przedkładanie ilości nad jakość. XXI wiek na powrót zaczyna doceniać ponadczasowy design i klasę.

Takie podejście pozostawia spore pole do popisu między innymi... producentom porcelany! Podobno do ekskluzywnej porcelany należy dorosnąć tak, jak do klasycznej elegancji oraz białych ścian. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ dobrej jakości porcelana to pewna oznaka stabilizacji i statusu. Porcelanowa zastawa sprawia, że stół staje się bardziej odświętny, a kawa wypita w porcelanowej filiżance ozdobionej złotym rantem ma posmak luksusu – nawet jeśli jest to zwykła rozpuszczalna. Dlatego na pewnym etapie życia warto rozpieścić siebie oraz bliskich i zainwestować w piękną porcelanę, która sprawi, że nawet codzienny posiłek stanie się wyjątkowy.

Rozkoszuj się posiłkiem we włoskim stylu

Jeżeli poszukują Państwo najwyższej jakości porcelany oraz ciekawego designu, warto zwrócić uwagę na wyroby firmy Villa Italia, dostępne w naszej ofercie. Jak sama nazwa wskazuje, Villa Italia inspiruje się południem Europy – w końcu włoska kuchnia oraz dolce vita są najlepszą inspiracją dla modnego nurtu na niespieszne delektowanie się każdą chwilą dnia.

Połączenie elegancji i nietuzinkowego wzornictwa

Villa Italia wyróżnia się przede wszystkim unikatowym wzornictwem. Zarówno zestawy, jak i pojedyncze artykuły z oferty marki to prawdziwe dzieła sztuki. Porcelana Villa Italia jest ręcznie malowana, a każdy szczegół dopracowany do perfekcji. Poza tym Villa Italia to także synonim wysokiej jakości. Wśród propozycji marki znajdziemy najszlachetniejsze rodzaje porcelany, w tym wyjątkowo ekskluzywną porcelanę bone china, czyli porcelanę kostną, która jest ceniona za wysoki poziom bieli, przejrzystości oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Porcelanowe artykuły Villa Italia przyciągają oko pięknymi odcieniami bieli – mlecznym oraz kremowym, przyjemnym dotykiem oraz wyjątkową jakością – większość naczyń można bez obaw myć w zmywarkach.

W Indelo znajdą Państwo przede wszystkim zestawy do herbaty zachwycające pomysłowymi zdobieniami oraz elegancką bielą, a także pojedyncze wyroby, które dzięki swojej ponadczasowej estetyce idealnie dopasują się do już posiadanej zastawy stołowej. Serwis obiadowy z Villa Italia bez wątpienia będzie pięknym dopełnieniem stołu oraz doskonałym tłem dla większości potraw.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij