Kolekcja Bari Platin

Villa Italia Bari Platin

Pyszny posiłek w gronie najbliższych? To przemiła chwila, którą możesz dodatkowo podkreślić niezwykle estetyczną zastawą stołową Villa Italia Bari Platin. To kolekcja wyszukanych naczyń z wysokiej jakości porcelany typu bone china. Kolekcja naczyń Bari Platin wyróżnia się mlecznym kolorem cienkiej porcelany, którą zdobi wypukły relief oraz ręcznie wykonana platynowa linia. 

Z elegancką estetyką i wysoką jakością wykonania idzie w parze także niezwykła trwałość naczyń porcelanowych Bari Platin. Są funkcjonalne, dlatego z powodzeniem możesz je myć w zmywarce, nie martwiąc się o trwałość porcelanowej zastawy. 

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Bari Platin

Kolekcja naczyń Bari Platin obejmuje: talerze, zestawy obiadowe, zestawy do herbaty, wazy, salaterki, kubki, filiżanki i czajniki. Każdy z tych elementów możesz dowolnie wybierać i łączyć według własnych potrzeb. Możesz wybierać pośród pojedynczych naczyń lub zdecydować się na cały komplet wyjątkowej porcelany Villa Italia Bari Platin. Kolekcja Bari Platin to jednak nie jedyna propozycja wysokiej jakości porcelany Villa Italia. W naszej ofercie znajdziesz równie efektowne kolekcje porcelany tej marki, takie jak porcelana Sakura czy Sense

Postaw na jakościową porcelanę i umil posiłki sobie i swoim bliskim. Wybierając piękne rzeczy użytkowe, takie jak porcelana, stawiasz na wyjątkowe rozwiązania, które posłużą w nienagannym stanie przez wiele długich lat!

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę! 

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij