CZAJNIK LAVA 2,5L SZARY

CZAJNIK LAVA 2,5L SZARY

115,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt dostępny

Materiałstal nierdzewna
Pojemność2L
Czajnik Lava szary 2,5 l - trwały niczym kamień

Czajnik Lava wykonany jest ze stali nierdzewnej, choć wyglądem przypomina szary kamień. Ta unikatowa faktura jest świetnym dopełnieniem jego zalet praktycznych. Należy do nich przede wszystkim trwałość i odporność na uszkodzenia, zniekształcenia i wysokie temperatury. Zyskujesz zatem pewność, że na długo zagości on w Twojej kuchni.

Naczynie to jest też ergonomiczne i nie zmienia smaku oraz zapachu wody. Wyposażone jest w uchwyt i rączkę z powłoką silk touch w kolorze grafitowym. Jest ona nie tylko miła w dotyku, ale też zapobiega oparzeniom. Dzięki niej od razu poczujesz się bezpieczniej. Dodatkową zaletą jest gwizdek uchylany mechanizmem w rączce.

Czajnik Lava ma pojemność 2,5 litra (użytkowa, całkowita - 3 litry). Dlatego bez problemu przygotujesz ulubione napoje jednocześnie dla 10-12 osób. Tym samym znajdzie się więcej czasu na rozmowę z domownikami lub gośćmi. W kolekcji Lava znajdziesz także niezniszczalne patelnie, garnki i rondle. Produkt ponadto sprawdzi się na wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnej.
Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij