GERLACH PRESTIGE KPL 5 NOŻY W BLOKU

GERLACH PRESTIGE KPL 5 NOŻY W BLOKU

399,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt dostępny

Materiałstal nierdzewna,tworzywo
Ilośćw zestawie

Zestaw całostalowych noży Prestige w bloku marki Gerlach. Linia Prestige charakteryzuje się wyjątkową jakością i trwałością oraz minimalistycznym designem. Doskonale odnajdzie się w nowocześnie urządzonej kuchni. Elegancki, kwadratowy blok pokryty został stalową powłoką. Uniwersalne noże wykonane zostały ze stali nierdzewnej X30Cr13 z dodatkiem chromu, który wzmacnia ochronę przed korozją. Noże posiadają ergonomiczne rękojeści, które pokryte zostały powłoką ABS zwiększającą komfort użytkowania – noże nie ślizgają się w dłoni. Zalecane mycie ręczne, co pozwoli przedłużyć ich żywotność i zapobiegnie uszkodzeniom, które mogą pojawić się pod wpływem bardzo wysokiej temperatury oraz działania środków chemincznych.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • Nóż szefa kuchni 8” – uniwersalny nóż o wszechstronnym zastosowaniu, używany najczęściej do krojenia ziół, warzyw oraz mięsa.

  • Nóż kuchenny 8” – uniwersalny nóż podobny do szefa kuchni, ale z nieco węższym ostrzem.

  • Nóż Santoku 5,5” – wygodny i praktyczny nóż z szerokim ostrzem i charakterystycznymi wgłębieniami. Nadaje się do większości prac w kuchni i często używany jest zamiennie z nożem szefa kuchni.

  • Nóż stekowy 4,5” – nóż z ząbkami ułatwiającymi krojenie mięsa np. steków.

  • Nóż do jarzyn 4” – uniwersalny nóż z krótkim ostrzem, idealny do obierania i krojenia warzyw oraz owoców.

 

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij