Szare krzesła do stołu

Trendy na kolorystykę mebli zmieniają się w okamgnieniu, dlatego podczas aranżowania wnętrz warto kierować się nie tylko modą. W przypadku krzeseł najważniejsze jest, aby były gustowne, wygodne i ponadczasowe.

- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Krzesła w jadalni - jakie wybrać?

Krzesła szare, które chcesz umieścić w swojej jadalni, powinny być dopasowane kolorystyką i stylem do stołu. Jeśli wybierasz nowoczesny model krzeseł i stołu, możesz pozwolić sobie na nieco większą fantazję, gdy chodzi o ich kształt lub sposób wykonania. Świetnie sprawdzają się w minimalistycznych, współczesnych jadalniach skandynawskie krzesła z tworzywa sztucznego z piankowym, cienkim siedziskiem lub wykonane w całości z plastiku, z drewnianymi nóżkami. Lekki stół i pastelowe dodatki w jadalni mogą świetnie ożywić wnętrze. Do jadalni dobrze sprawdzą się również krzesła wykonane w całości z drewna, pomalowane na szaro. Z uwagi na to, iż będzie się na nich siedziało przy posiłkach, lepiej nie stawiać w jadalni krzeseł tapicerowanych, gdyż będą one wymagały częstego prania.

Szare krzesła do salonu - styl i klasa

W salonie doskonale mogą sprawdzić się szare krzesła na przykład w bliskim otoczeniu sofy i stolika kawowego. Dzięki krzesłom zamiast przepastnych foteli, wnętrze zyska na lekkości. Jasnoszare krzesła lub te w kolorze ciemnego grafitu świetnie sprawdzą się w stonowanych, klasycznych wnętrzach, w których liczy się ponadczasowość. W przypadku krzeseł do salonu, można pozwolić sobie na modną tapicerkę. Dzięki niej krzesła będą meblami praktycznymi, ale również wygodnymi, w razie potrzeby mogą one szybko zmieniać miejsce swojego ustawienia. Pikowane szare krzesła wyglądają fantastycznie w salonach, które mają we wnętrzu solidne stoły jadalniane i pełnią również funkcję pokoju gościnnego z licznymi krzesłami przydatnymi podczas przyjęć. Szara tapicerka jest bardzo łatwa do zestawienia z meblami w różnych kolorach, a także z rozmaitą kolorystyką ścian.

Czy szare krzesła będą modne za wiele lat?

Szarość szarości nierówna, i w związku z tym w odcieniach szarości można urządzić naprawdę ciekawe wnętrza. Odcienie grafitu lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach jasnych, nastawionych na lekki kontrast ze ścianami. Z kolei jasnoszare elementy aranżacji wnętrza pozwolą skupić się na innych, bardziej kolorowych detalach i to właśnie te detale wyeksponować na tle delikatnych, skromnych krzeseł. Trend szarości utrzymuje się na rynku od wielu lat i z pewnością przetrwa kolejne lata. To kolor, który nie nudzi się i świetnie wygląda we wnętrzach - bo jest ponadczasowy. Szare krzesła można ustawić w dowolnie kolorowym wnętrzu!

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij