MOSS SALATERKA 21,5CM

MOSS SALATERKA 21,5CM

22,00

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt dostępny

Salaterka Moss należy do kolekcji składającej się z 18 elementów. Dają one nieograniczone możliwości łączenia i zestawiania przy tworzeniu indywidualnej zastawy. Znajdziesz tutaj aż pięć rozmiarów misek. Ta ma długość 21,5 cm i szerokość 14 cm. Doskonale sprawdzi się do podawania dań w sosach (polędwiczka, skrzydełka, grzyby, makaron, krewetki), ale także do sałatek, przystawek, przekąsek, czy pieczywa.

Podłużny kształt tej miski łączy w sobie nowoczesność z klasycznym, zawsze modnym minimalizmem. Dwa zaokrąglone narożniki kontrastują z dwoma zakończonymi ostro, a tym samym kojarzą się z formą liścia. Takie naczynie będzie się świetnie prezentować na stole, szczególnie we wnętrzach nowoczesnych i w stylizacji roślinnej.

Salaterka Moss jest wykonana z wysokiej jakości porcelany wzmacnianej (szczególnie na brzegach) durable. Jej niezwykła trwałość to efekt doskonałego doboru składników i ich proporcji (nieco innych, niż w przypadku porcelany tradycyjnej). Surowiec ten charakteryzuje delikatny kolor jasnego écru i możliwość formowania w bardziej fantazyjne kształty. Wytrzymałość miski pozwala myć ją w zmywarce i używać w mikrofalówce. Sprawdzi się ona do codziennego, częstego używania.
 
 
 
Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij