Indelo

Noże Berghoff

Nóż kuchenny ma proste zadanie. Powinien ciąć, siekać i kroić – szybko oraz bez zbędnego wysiłku. Jednak znalezienie takiego ideału bywa sporym wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli potrzebujesz nie jednego noża, ale całego zestawu! Wybór kompletów noży jest spory. Niestety, często zdarza się, że producenci oferują zestawy noży liczące nawet kilkanaście elementów. Do tego za wygórowaną cenę. A przecież w najlepszym wypadku i tak użyjesz co najwyżej dwóch z nich.

Gdzie zatem znaleźć komplet noży kuchennych, który będzie funkcjonalny, trwały oraz przystępny cenowo? Najlepiej sięgnij po zestaw noży kuchennych firmy Berghoff!

Zestaw noży Berghoff

Zestawy noży Berghoff to idealne połączenie najwyższej jakości z przemyślanym projektem. Noże Berghoff doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni profesjonalnego kucharza, jak i amatora gotowania. Komplety, które znajdziesz w naszej ofercie, składają się odpowiednio z siedmiu oraz ośmiu ostrzy, doskonale dopasowanych do codziennych, kuchennych potrzeb. Taka liczba akcesoriów w zupełności wystarczy do przygotowywania ulubionych posiłków oraz pozwala na kulinarne eksperymenty.

Ostrza noży wykonano z najwyższej jakości stali nierdzewnej X30Cr14. Dzięki temu na długo zachowują pożądaną ostrość oraz estetyczny wygląd. Przy odpowiedniej pielęgnacji noże będą się doskonale prezentować i świetnie Ci służyć przez długie lata!

Rączki noży są wyprofilowane w taki sposób, by jak najwygodniej leżeć w dłoni. Wybierając noże, zwróć uwagę także na trzonek, jak i rączkę - odpowiedni uchwyt jest ważny nie tylko ze względu na komfort pracy, ale także bezpieczeństwo.

Praktyczny zestaw noży Berghoff w bloku

Na szczególną uwagę zasługuje także sposób przechowywania noży. Szukając nowego zestawu ostrzy do kuchni, warto wybierać noże w bloku. W ten sposób zyskujesz pewność, że ostrza mają odpowiednią ochronę, nie stępią się zbyt szybko i nie stracą swoich właściwości. Dodatkowo blok bardzo estetycznie prezentuje się na kuchennym blacie oraz pozwala szybko wybrać nóż najlepiej dopasowany do Twoich planów kulinarnych. Blok jest także doskonałym sposobem na zachowanie porządku w kuchni.

Zestawy noży BergHoff dostępne w Indelo

W Indelo znajdziesz dwa komplety noży kuchennych Berghoff: siedmioelementowy zestaw Lagos oraz ośmioelementowy zestaw Unico. Oba komplety są umieszczone w wygodnych oraz estetycznych blokach drewnianych. W zestawie Lagos, oprócz ostrzy, znajdują się dodatkowo uniwersalne nożyce kuchenne, a w zestawie Unico – praktyczny widelec do mięsa. Do zestawu Unico dołączono również ostrzałkę. Aby noże służyły Ci jak najdłużej, zaleca się ich ręczne mycie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij