Inne

Szkło i kryształy, niegdyś bardzo popularne, zdobiące meblościanki prawie każdego polskiego domostwa, po jakimś czasie odeszły w niepamięć. Teraz powracają ze zdwojoną siłą, zachwycając różnorodnością kształtów, kolorów i motywów, które wykorzystują, aby przekonać do siebie nie tylko miłośników tradycji, ale przede wszystkim osoby ceniące sobie nowoczesne dekoracje w ciekawej formie.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Oryginalne propozycje na miarę zróżnicowanych potrzeb

Poniższa kategoria obejmuje różnego rodzaju produkty szklane i kryształowe wykonane z niebywałą dokładnością i dbałością o detale. Wśród nich można znaleźć między innymi szklanki czy karafki, które bez wątpienia znajdą zastosowanie w każdym domu, wpływając na elegancki wygląd zastawy podczas przyjęcia, ale także sprawdzając się na co dzień. Ponadto oferujemy kubki, salaterki czy talerze w licznych odsłonach, dzięki czemu każda osoba zainteresowana ofertą, będzie miała możliwość znalezienia interesującej propozycji idealnie spełniającej indywidualne oczekiwania. Proponujemy designerskie talerze na ciastka i ciasteczka, owoce, przekąski, ale także inne posiłki, które zachwycają połączeniem niezwykle precyzyjnego, ręcznego wykonania, praktycznego zastosowania oraz najwyższej jakości. Talerze bardzo ciekawie prezentują się również samodzielnie lub wykorzystane jako podstawka między innymi pod świecę, lampion czy inną ozdobę.

Kryształowe elementy dekoracyjne do każdego pomieszczenia

Kryształ cieszy się obecnie dużą popularnością również wśród osób młodych, które zaczynają dostrzegać jego walory estetyczne oraz elegancję, którą wprowadza do każdego wnętrza. Kryształowe patery, salaterki czy karafki niewątpliwie okażą się doskonałym pomysłem na prezent, zachwycając obdarowaną osobę unikatowym wyglądem. Bomboniery, wazony, łopatki i noże do ciasta oraz inne elementy dekoracyjne o praktycznym zastosowaniu pochodzące od cenionych marek dostępne są w naszym sklepie internetowym w wielu interesujących odsłonach, w korzystnych wariantach cenowych.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij