Koce czarne

Koce czarne

Czarny koc daje siłę i moc, elegancję i szyk i wszystko, co kojarzy nam się z mocnym indywidualnym charakterem. Czerń nie jest kolorem zła, nie jest żadnym kolorem. Czerń to stan umysłu pewnego siebie i otwartego na wyzwania człowieka.

- Grupa produktów-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Czerń wszechobecna

Wśród czarnych ścian, czarnych sufitów, czarnych mebli i czarnego ubioru przyszedł czas na czarne pledy. Choć dotychczas kojarzył się źle, to zdecydowanie większość z Państwa zmienia swój stosunek do mocnych akcentów. Nie da się ukryć, że najlepiej prezentują się w mocnych, stonowanych wnętrzach nowoczesnych lub loftowych, w których czerń odgrywa ogromną rolę. To także świetny dodatek do sypialni, gdzie liczy się elegancki, luksusowy wręcz klimat. Coraz chętniej towarzyszy także w prawdziwych, jak z katalogu wnętrzach glamour. Uwielbiany przez mężczyzn, kobiety, a także nastoletnie dzieci, które czerń kojarzą z buntowniczym okresem swojego życia.

Łączenie czerni

Choć wydaje się to troszkę absurdalne, to gwarantujemy, że czerń pasuje do wszystkiego, tak samo, jak biel. Jest kolorem ponadczasowym. Warto je przyrównać do czarnych mebli, które idealnie współgrają z różnymi dodatkami. Czarny koc na łóżko tak sam będzie współgrać nie tylko z wnętrzem, ale także z duszą właściciela. Zachęca do pełni życia i wpływa na pewność siebie. Tego nigdy za wiele i każdemu przyda się odrobina zachęty, którą zapewni nowy czarny koc.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza niebywałą i mało spotykaną ofertą dekoracyjnych i praktycznych czarnych pledów.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij