Koce Eurofirany

Koce Eurofirany

Koce to nie znani bohaterowie pościeli. Nic nie jest w stanie pokonać niebiańskiego uczucia przytulania się pod super miękkim kocem. Koc musi być miękki, ciepły, trwały i łatwy do czyszczenia. Koce są niezbędną częścią pościeli do sypialni oraz sofach i kanapach w salonach. Sprawiają, że Twój dom jest przytulny i ciepły, a także dodają koloru i faktury do palety dekoracji danego pokoju. Są również wszechstronne w działaniu, ponieważ możesz po prostu owinąć je wokół siebie i cieszyć się ulubioną książką z kubkiem gorącej czekolady.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Rodzaje tkanin koców

Niektórzy ludzie chcą, aby ich koce miały gładką teksturę, podczas gdy inni wolą owinąć je ciepłem miękkiej i puszystej dobroci. Musisz sprawdzić tkaniny koców, aby wiedzieć, co ci odpowiada!

- Bawełna - Koce bawełniane są lekkie i zapewniają umiarkowane ciepło, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku w okresie letnim. Są najbardziej popularną opcją do codziennego użytku, ponieważ dobrze trzymają się nawet po wielokrotnym myciu, zmniejszając gromadzenie się alergenów w mikroklimacie łóżka.

- Wełna - koców wełnianych można używać zarówno w miesiącach zimowych, jak i letnich. Ciasno wełniane pledy mają grube sploty i zapewniają ciepło i izolację podczas zimnych miesięcy. Dostępne są również lekkie wełniane koce, które idealnie nadają się na lato, ponieważ są „oddychające” i nie powodują przegrzania.

- Polar - Koce z polaru nie są zbyt grube, ale są zaskakująco ciepłe i przytulne.

- Syntetyki - Do produkcji koców używa się wielu syntetycznych tkanin, takich jak poliester i akryl. Tkaniny te są wyjątkowo ciepłe, ponieważ nie oddychają ani nie rozpraszają wilgoci. Są idealne na miesiące, kiedy zima jest w pełni.

Nie ma idealnego koca, który pasowałby do każdego scenariusza: na lato, zimę. Bardziej dekoracyjny czy praktyczny w praniu ? Sprawdź nasz dział: koce Eurofirany, aby dopasować coś dla siebie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij