Koce różowe

Koce różowe

Róż to najpiękniejszy kolor dla każdej dziewczynki. Wpisuje się także w romantyczne dusze kobiet. Jeden różowy koc tworzy we wnętrzu oazę spokoju i łagodzi panujący w nim klimat.

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Koce glamour?

Każde wnętrze glamour zostaje przełamane przez piękny odcień różu. Nie ważne, czy to zwiewny pastelowy koc, czy wysublimowany elegancki i ciężki ciemny róż. Wszystkie różowe pledy są niebywałym dodatkiem do sypialni, dziecięcych pokoi, jak i salonów. Wieczór spędzony w ciepłych objęciach różu jest nie do zastąpienia. Oczywiście, każdy koc z naszego sklepu spełnia nie tylko swoje funkcje wizualne, ale także gwarantuje wygodę użytkowania. Każdy z nich mogą Państwo prać w pralce w odpowiednim programie i użytkować przez bardzo długi czas. Najwyższej jakości nici tworzą wytrzymały splot, co ogranicza powstawanie dziur, czy rozciąganie się pledu.

Stwórz romantyczny nastrój z pomocą różowych dodatków

Choć mężczyźni unikają różu, bo zdecydowanie bardziej kojarzy się z kobiecą duszą i pachnącymi pięknymi różami, to prawdziwi mężczyźni znają doskonale jego wartość. Różowy koc na łóżko zagwarantuje romantyczny i sympatyczny klimat. Sam kolor różowy działa cuda. Oddziałuje na uczucia, więzi międzyludzkie i oddanie drugiej osobie, a także zachęca do zabawy. Może dlatego tak często gościmy go w sypialniach? U nas każdy z Państwa znajdzie różowe pledy w różnorodnych rozmiarach i odcieniach, które z pewnością będą współgrać z nowoczesną bielą, szarością i czernią.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wyjątkowych gładkich i wzorowanych koców najlepszej jakości.

 

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij