MOSS SALATERKA 16,5CM

MOSS SALATERKA 16,5CM

17,50

Zapytaj o produkt

Dostępność: Produkt dostępny

Salaterka Moss 16,5 cm - nowoczesność z klasą

Salaterka Moss prezentuje niezawodne połączenie nowoczesnych, unikatowych kształtów z klasyczną prostotą i funkcjonalnością. Subtelne formy i perfekcyjne wykończenia dopełniają całości. Naczynia w kolorze jasnego écru (naturalna barwa surowca) sprawdzą się do codziennego i świątecznego wykorzystania. Tym bardziej, że są one niezwykle odporne na uszkodzenia.

Jest to zasługa porcelany wzmacnianej durable, z której powstała miseczka. Jej niesamowicie wytrzymałe brzegi są odporne na obtłuczenia i wyszczerbienia. Dlatego są świetne do intensywnego, częstego używania. Surowiec ten powstaje z nieco innych składników i ich proporcji (niż w przypadku zwykłej porcelany). Jest wypalany w temperaturze 1300 stopni C, dlatego możesz liczyć na jego trwałość. Porcelana durable pozwala nie tylko formować fantazyjne bryły, ale także nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Miska Moss w tej odsłonie ma 16,5 cm średnicy, a to tylko jeden z pięciu rozmiarów dostępnych w kolekcji. Linia Moss to 18 elementów, które możesz łączyć i zestawiać w dowolnych ilościach i proporcjach samodzielnie tworząc kompletną zastawę stołową, świetnie dopasowaną do Twoich potrzeb.
Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij