Narzuty Eurofirany

Narzuty Eurofirany

Organizacja czasu w ciągu dnia wymaga sporej dozy samozaparcia. Na szczęście istnieje wiele przedmiotów, które mogą nam w niej pomóc i sprawić, że nasz poranek (a tym samym cały dzień) staną się bardziej produktywne. Jednym z takich przedmiotów jest... Narzuta na łóżko! Jak to możliwe, że coś, co zostało stworzone z myślą o dekorowaniu wnętrza, jest tak użyteczne w codziennej rutynie?

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

W większości poradników dotyczących efektywnego zarządzania czasem autorzy radzą rozpocząć dzień od natychmiastowego pościelenia łóżka. Dzięki temu mamy pewność, że nie wrócimy do ciepłej pościeli na „jeszcze pięć minut”. A jak ma się do tego narzuta? O wiele trudniej ponownie rozścielić łóżko, które wygląda jak idealne katalogowe zdjęcie! Poza tym dzięki narzucie pokój od razu wygląda bardziej schludnie i zdecydowanie przytulniej. To jednak nie wszystkie zalety narzuty! Warto wspomnieć również o tym, że tego rodzaju okrycie chroni naszą pościel i łóżko przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, takimi jak kurz czy bakterie i zarazki. Dzięki narzucie możemy usiąść na łóżku bez obaw o to, że pościel się pobrudzi.

Narzuty Eurofirany - elegancki i praktyczny element wystroju sypialni

Jeżeli przekonali się Państwo do stosowania narzuty, w naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe narzuty marki Eurofirany. Dostępna w Indelo narzuta to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne dodatki. Narzuta Eurofirany ma bardzo estetyczny, pastelowy kolor, a jej minimalistyczny charakter został lekko przełamany ozdobnym pikowaniem. Dzięki temu narzuty z tej serii doskonale sprawdzą się w sypialniach utrzymanych w różnych stylach i, w zależności od wystroju, mogą ocieplić minimalistyczne wnętrze lub idealnie podkreślić wystrój w stylu romantycznym, lub boho. Narzuty zostały wykonane z wysokiej jakości akrylu, więc bez obaw można je prać i czyścić.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij