Obrusy 150x150

Obrusy na stół to bez wątpienia ponadczasowe dekoracje, które sprawdzają się zarówno w miejscach publicznych, takich jak kawiarnie lub restauracje, jak i pomieszczeniach mieszkalnych - jadalniach czy pokojach dziennych. Te urokliwe ozdoby o charakterze tekstylnym mogą przybierać zróżnicowane formy. Pragniemy zaproponować Państwu piękne i starannie wykonane kwadratowe obrusy 150 x 150, które łączą w sobie nie tylko estetyczne wykonanie i wysoką jakość, ale także konkurencyjne ceny. 

- Materiał-
Wybierz
- Kolor-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Obrus na stół 150x150 - uniwersalna propozycja do każdego wnętrza 

Obrusy na stół pochodzące z przygotowanej przez nas oferty z powodzeniem mogą zostać wykorzystane w typowo nowoczesnych wnętrzach, jednak dobrze będą również prezentowały się w pomieszczeniach zaaranżowanych w sposób tradycyjny. W sprzedaży posiadamy między innymi produkty o grubej strukturze, które charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością, a także nie sprawiają problemu w czyszczeniu. Ich atutem jest faktura oraz ponadczasowa kolorystyka. Minimalistyczny styl, w którym zostały utrzymane obrusy na stół, sprawia, że pasują one fantastycznie do każdego wnętrza.

Obrusy kwadratowe 150/150 - trafiony pomysł na prezent 

W przypadku, kiedy chcemy obdarować osobę mającą w posiadaniu kwadratowy stół, obrus na niego sprawdzi się doskonale. Elegancko zapakowany element dekoracyjny z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty, w której obrus na stół 150x150 pojawia się w licznych wariantach.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij