Obrusy koronkowe

Obrusy koronkowe

Wybranie odpowiedniego obrusu to prawdziwa sztuka. Teoretycznie ma on służyć tylko do nakrycia, ale praktycznie – powinien pasować do zastawy czy charakteru wnętrza. Nie zaszkodzi również, jeśli sam w sobie będzie interesujący i na tyle uniwersalny, by można było stosować go i na co dzień, i od święta. Jeżeli szukają Państwo takiego unikatowego modelu, zapraszamy do Indelo!

- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Obrusy koronkowe marki Inspiracja dostępne w naszej ofercie to bardzo ciekawa propozycja, która swoją formą i zdobieniami nawiązuje do tradycyjnych, ręcznie robionych obrusów. Nasze obrusy zostały bardzo starannie wykonane, dzięki czemu będą pięknie się prezentować. Dodatkowo obrusy zostały uszyte z wysokiej jakości bawełny, która ma bardzo wiele zalet! Bawełna jest miękka i bez problemu można ją wyprasować, co sprawia, że pięknie układa się na stole. Co więcej, jest lekka i bardzo wytrzymała, więc kupując nasz obrus koronkowy, mogą mieć Państwo pewność, że przetrwa długie lata.

Koronkowe obrusy na każdą okazję

To nie wszystko! W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów obrusów. Miłośnicy pięknych tekstyliów domowych znajdą u nas obrusy wykonane z samej koronki. Mogą one być samodzielną ozdobą stołu lub ciekawym dodatkiem do jednokolorowego obrusa znajdującego się pod spodem. Kolorowy podkład sprawi, że wzór koronki będzie bardziej widoczny. Oprócz tego mamy również obrusy materiałowe wykończone koronką, które pozwolą stworzyć bardzo ciekawą aranżację. Poza tym nasze obrusy dostępne są w kolorach białym oraz kremowym. W Indelo można więc bez problemu skompletować świąteczny oraz codzienny zestaw!

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij