Obrusy szydełkowe

Obrusy szydełkowe

Sztuka robienia na szydełku prawdopodobnie nigdy się nie zestarzeje, a tekstylia i ubrania wykonane tą metodą zawsze będą zachwycać fantazyjnymi kształtami i precyzją wykonania. Dodatkowo szydełkowe tekstylia domowe, jak na przykład obrusy, są pięknym dodatkiem, który sprawia, że wnętrze nabiera domowego charakteru.

Wysokiej jakości obrusy szydełkowe marki Inspiracja

Szydełkowanie samo w sobie ma bardzo wiele zalet. Stymuluje pracę mózgu, poprawia wyobraźnię przestrzenną, pomaga spędzić pożytecznie i przyjemnie czas oraz pozwala się odprężyć! Niestety nie każdy ma czas czy też umiejętności potrzebne do przygotowania szydełkowej serwetki, a co dopiero obrusa. Dlatego w Indelo przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową propozycję. Nasz szydełkowy obrus pięknie się prezentuje, a jego przystępna cena zachęca do zakupu! Dostępne w ofercie Indelo obrusy szydełkowe zostały bardzo starannie wykonane oraz ozdobione tradycyjnym, kwiatowym wzorem. Wysoka jakość oraz dbałość o każdy detal sprawiają, że naprawdę trudno powiedzieć, czy pochodzą ze sklepu, czy też są pamiątką po babci.

W jakich wnętrzach najlepiej będzie wyglądał szydełkowy obrus?

W jakich aranżacjach najlepiej prezentuje się szydełkowy obrus? To zależy od Państwa kreatywności i pomysłowości! Moda na eklektyzm i mieszanie stylów sprawiła, że wiele zapomnianych przedmiotów i ozdób, jak na przykład kryształowe wazony czy lastriko, wraca do łask. W grupie produktów znalazło się miejsce również dla obrusów! Szydełkowe obrusy będą się doskonale prezentować w minimalistycznym wnętrzu, które ożywią i ocieplą wyraźnym akcentem. Pięknie zgrają się również z bardzo modnym ostatnio stylem holenderskim, nie wspominając już nawet o tym, jak cudownie dopełnią charakteru wnętrza utrzymanego w klimacie vintage czy boho! Koronkowy obrus to również idealny pomysł na prezent. Zarówno dla bliskiej osoby, jak i samego siebie. Z pewnością warto mieć go w swojej kolekcji, ponieważ dzięki swojej fakturze pozwala stworzyć bardzo wiele różnych aranżacji i sprawić, że zarówno salon, jak i każde inne pomieszczenie nabiorą przytulnego, domowego charakteru.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij