Indelo

Patelnie Florina

Nawet najlepszy przepis oraz największe doświadczenie nie pomoże Ci w kuchni, jeżeli zawiedzie Cię patelnia. Jeśli zdarzyło Ci się smażyć naleśniki lub placki ziemniaczane na starej, mocno zużytej patelni, z pewnością zgodzisz się z tym, że odpowiednie narzędzie to absolutna podstawa podczas gotowania. Zwłaszcza jeśli oprócz smaku, zależy Ci także na obniżonej kaloryczności potraw. Niestety, chociaż smażone dania cieszą się dużą sympatią, nie jest to dietetyczna metoda przygotowywania posiłków. Jednak dzięki odpowiednio dobranej patelni możesz znacznie odchudzić ulubione przysmaki! Jak wybrać patelnię, która będzie niezawodna, pozwoli ograniczyć użycie tłuszczu, a przy tym posłuży Ci przez lata? Sprawdź, co oferuje Ci patelnia Florina Lava.

Patelnie Florina Lava

Patelnie Lava polskiej marki Florina to ewenement na skalę światową. Firma Florina stworzyła patelnię, która umożliwia praktycznie beztłuszczowe gotowanie, a przy tym jest odporna na uszkodzenia oraz zachwyca ciekawym designem. Co jeszcze sprawia, że patelnie Lava są tak wyjątkowe? Przede wszystkim wykorzystanie technologii Lavastone, której linia zawdzięcza swą nazwę. Wnętrze patelni Florina wyłożono pięcioma warstwami stopionego kamienia, w którego strukturę włączono ziarenka piasku. Sprawia to, że naczynia są bardzo odporne na zarysowania.

Ponadto każdą patelnię wyposażono w nowoczesny system Air Cushion. Podczas smażenia na powierzchni patelni tworzą się maleńkie poduszki powietrzne, które równomiernie rozprowadzają ciepło oraz sprawiają, że, mimo minimalnej ilości tłuszczu, potrawy są złociste, chrupiące oraz nie przypalają się. Dzięki temu patelnie są również łatwe w utrzymaniu czystości. Florina zadbała także o bezpieczeństwo podczas gotowania, które zapewnia nienagrzewająca się bakelitowa rączka typu soft touch. Sprawia, że bez obaw możesz chwycić nawet gorącą patelnię.

Atrakcyjny design inspirowany naturą

W przypadku patelni Lava nie można pominąć ich wyglądu. Dzięki nim przygotujesz prawdziwą ucztę, ale same patelnie są także ucztą dla oka. Florina Lava dostępne są w dwóch kolorach – szarym oraz piaskowym. Dlatego z pewnością wybierzesz naczynie dopasowane do wnętrza Twojej kuchni.

Uniwersalne patelnie odpowiednie do wszystkich źródeł ciepła

Zdrowe gotowanie, wytrzymałość, niezawodność oraz piękny wygląd to wciąż nie wszystkie zalety patelni Florina. Garnki z tej serii są także bardzo uniwersalne, ponieważ można stosować je na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym również indukcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz patelnie Florina w pięciu rozmiarach: 20, 24, 26, 28 oraz 30 cm. Tak szeroki wybór pozwoli Ci bez problemu wybrać patelnię dopasowaną do Twoich potrzeb, a także skompletować funkcjonalny kuchennych zestaw, który będzie Ci służyły przez długie lata.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij