Patelnie z pokrywką

Patelnie z pokrywką

Praktyczne garnki, rondle i patelnie to podstawa wyposażenia każdej funkcjonalnej kuchni. Bez nich nie można byłoby sprawnie przygotowywać pożywnych zup, pysznych sosów ani usmażyć ulubionych kotletów czy ryb.

- Materiał-
Wybierz
- Powłoka-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Patelnie z pokrywką

Każdemu, kto obcuje na co dzień lub od święta ze sztuką kulinarną, na pewno przyda się posiadająca bardzo uniwersalne zastosowanie patelnia z przykrywką. Na patelni z pokrywą można usmażyć jajecznicę, kotlety i ryby, a także dusić warzywa i różnego typu mięsa oraz odgrzewać potrawy. Patelnie z pokrywą wykonane są ze specjalnego odlewu z aluminium, który zapewnia szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni dna. Patelni z przykrywką można używać na każdego rodzaju kuchni gazowej i elektrycznej, również na płycie indukcyjnej.


Funkcjonalna patelnia z przykrywką pomocna w każdej kuchni

Głębokie patelnie z pokrywą wyposażone są w wygodny uchwyt oraz ergonomiczną i dobrze leżącą w dłoni długą rączkę. Możliwość zdejmowania rączki ułatwia przechowywanie patelni. Zastosowanie przez producenta trwałej powłoki Ferno Ceramic zapobiega przywieraniu przyrządzanych w patelni potraw. Komfort korzystania z patelni dodatkowo podnoszą znajdujące się na obręczy pokrywy specjalne dziurki, które umożliwiają wygodne wylewanie płynów, bez konieczności jej zdejmowania. Na zewnątrz patelnia pokryta jest białą silikonową powłoką, co nadaje jej elegancki wygląd. Patelni z pokrywą nie powinno się myć w zmywarce, a do mieszania w niej potraw i przewracania smażonych mięs zalecane jest stosowanie drewnianych lub silikonowych akcesoriów, które nie zarysują powłoki patelni.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij