Pokrywki do patelni

Praca w kuchni wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu i dodatkowych akcesoriów, dzięki któremu będzie przebiegała wydajnie i sprawnie. Do jednych z podstawowych narzędzi kuchennych należą garnki, patelnie i pokrywki. To sprzęt niezastąpiony, ponieważ bez niego nic nie da się ugotować.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Dlaczego tak ważne są pokrywki do patelni?

Tego rodzaju akcesoria są niezwykle przydatne w każdej kuchni. Nie tylko chronią przed oparzeniem gorącym wrzątkiem czy olejem, ale i przyspieszają proces gotowania. Pokrywka do patelni to bardzo funkcjonalne akcesorium, dzięki któremu można sprawnie dusić i smażyć mięso lub inne potrawy. Wykorzystanie jej w kuchni ma bardzo wiele zalet, takich jak oszczędność energii i czasu na przygotowanie dania, zmniejszenie rozchodzenia się zapachów po mieszkaniu. Bardzo ważną zaletą jest bardzo dobra jakość potrawy, ponieważ zachowuje ona wilgotność oraz naturalny smak i aromat.

Pokrywki na patelnię - wysoka jakość w dobrej cenie

Nasz sklep oferuje praktyczne i estetyczne pokrywki, które pochodzą od znanych, światowych marek - Gerlach i Zwieger. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak szkło i stal nierdzewna z uchwytem z tworzywa sztucznego. Niektóre modele, takie jak szklana pokrywka ze szkła hartowanego, posiadają rant pokryty powłoką, która jest silikonowa, dzięki czemu doskonale przylega do patelni. Inny model pokrywek posiada odpowietrznik pary.

Wszystkie oferowane produkty cechuje bardzo staranne wykonanie, funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij