Serwisy dla 12 osób

Serwisy porcelanowe dla 12 osób

Nic nie wpływa na nastrój posiłku tak jak nakrycie stołu: obrus, zastawa stołowa, kieliszki i dekoracje np. serwetki. Jednak głównym elementem jest komplet naczyń stołowych. To on nadaje charakter dla całego stołu: czy ma być elegancko, czy w stylu boho? Istnieje wiele materiałów do wyboru, takich jak trwałe kamionki i wyroby ceramiczne. Porcelana kostna mają delikatny design i piękne wygląda na stole. Melamina jest bardzo popularna w nowoczesnych dekorach do jadalni w stylu retro. Szkło to świeży wybór, który dobrze komponuje się z nowoczesnymi i nowoczesnymi wnętrzami.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Klasyczne serwisy obiadowe z porcelany

Najbardziej popularna jest biała zastawa stołowa z porcelany. Czy biały kolor musi być nudny ? Nie, dzięki złotym zdobieniom możesz łatwo dodać odrobinę wyrafinowania i elegancji do stołu, tworząc kompletny wygląd podczas oficjalnych kolacji. Szukasz zastawy do codziennych posiłków ? Nasze serwisy obiadowe występują w wielu różnych kształtach, z których wszystkie są wytrzymałe, aby można je było wykorzystać na prawie każdą okazję. Potrzebujesz serwis obiadowy dla 12 osób? Możesz wybrać wiele zestawów obiadowych na specjalne okazje takie jak wyrafinowane zestawy Villa Italia, a inne np. firmy Lubiana mogą być używane codziennie. Pomimo wyrafinowanego wyglądu i jakości naszych zestawów obiadowych, większość z nich nadal nadaje się do mycia w zmywarce, co pozwala cieszyć się posiłkami z przyjaciółmi i rodziną bez konieczności późniejszego mycia rąk.

Wprowadź kolor naczyń na stół - zamów komplet obiadowy

W zabawie z przyjaciółmi i rodziną jest coś wspaniałego! Przełam schematy i zachwyć gości starannie dobranym stołem jadalnym, wprowadzając kolor i fakturę do zastawy stołowej. Mieszaj i dopasowuj różne zastawy stołowe i obrusy, aby stworzyć klasyczny elegancki stół lub dodaj głębi i energii na specjalne okazje dzięki naszemu wyborowi kolorowych zestawów obiadowych.

Dostępne do kupienia online już dziś, nasze zestawy obiadowe dla 12 osób są idealną podstawą do umieszczenia ulubionych przysmaków i przyjemniejszego spędzenia czasu przy stole. Wybieraj spośród różnych dodatkowych porcelanowych elementów, salaterek, półmisków, kubków i filiżanek oraz spodków.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij