Serwisy dla 6 osób

Serwisy porcelanowe dla 6 osób

Zastawa stołowa, inaczej serwis obiadowy. Jest to komplet eleganckich naczyń, w których są podawane posiłki. Dotyczy on ekskluzywnych restauracji i hoteli. Najpopularniejsza jest zastawa z porcelany, która świadczy o bardzo dobrze wyszukanym guście lokalu i domu.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Zastawy obiadowe z porcelany

Stworzone z najlepszej jakości porcelany typu bone china, która jest bardzo cienka, oraz delikatna, co gwarantuje jej najwyższą możliwą jakość. Została stworzona w kolorze mlecznej bieli. Wszystkie naczynia są ozdabiane drobnymi wypukłymi reliefami, która występują w formie drobnej kostki. Wiele detali takich jak obrzeża zostały ozdabiane ręcznie platynową linią. Największą zaletą porcelanowych zestawów obiadowych jest ich prostota, oraz lekka forma co w efekcie daje bardzo dużą funkcjonalność podczas użytkowania. Zestawy można dobierać do własnego gustu, a nawet do konkretnej okazji. Inny zestaw zostanie położony na stół przy ważnych uroczystościach a inny przy codziennym obiedzie.

Zestawy dla 6 osób

Zestawy obiadowe można dobierać zależnie od ilości osób. Porcelanowy serwis obiadowy dla 6 osób składa się z wielu różnych elementów takich jak: porcelanowe talerze, wazy do zupy czy półmiski. Odpowiednie połączenie wszystkich elementów, spójnie udekoruje stół na najważniejsze okazje. Większość kolekcji porcelany posiada możliwość pojedynczego dokupywania elementów zastawy. Szeroki wachlarz rozwiązań pozwala w pełni na znalezienie odpowiadającego do własnych potrzeb stylu dekorowania stołu.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij