Serwisy porcelanowe Lubiana

Komplet pięknych naczyń to jeden z najważniejszych zakupów w domu, bo używanych codziennie. Celebrowanie posiłków jest jedną z rzeczy, które naprawdę uprzyjemniają życie codzienne. Warto więc robić to z klasą, używając do tego estetycznej zastawy stołowej.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Serwisy Lubiana - powiew luksusu w nowoczesnej odsłonie

Porcelanowa zastana stołowa zwykle kojarzy nam się z delikatnymi filiżankami i talerzykami dziedziczonymi z pokolenia na pokolenie, o niebagatelnej cenie. Rzeczywiście, stare serwisy z porcelany są niezwykle kruche, i właśnie przez to tak rzadkie i tak cenne. Te zabytkowe, odziedziczone po bliskich, zwykle stanowią rodzaj ozdoby - nie są używane na co dzień, lecz zamknięte w szklanej gablotce dekorują wnętrze. Serwisy porcelanowe Lubiana to nowoczesna porcelana, która spełnia wszystkie wymogi współczesnych nabywców. Jest przede wszystkim piękna i efektowna - stanowi świetną ozdobę dla świątecznego stołu. Równocześnie jest o wiele bardziej wytrzymała, a więc można jej używać na co dzień, a w niektórych przypadkach nawet myć w zmywarce.

 

Serwisy kawowe i obiadowe - warto je mieć!

Picie kawy w eleganckiej filiżance, nalewanej ze zdobionego dzbanka, przenosi zwykłe śniadanie w zupełnie inny wymiar. Serwisy kawowe wykorzystywane na co dzień zmuszają nas, aby wstać odpowiednio wcześnie, zaparzyć dzbanek kawy, rozlać ją do pięknych filiżanek i delektować się jej zapachem w otoczeniu pogodnego poranka. Tak rozpoczęty dzień musi być piękny! Podając obiad na elegancko zdobionych porcelanowych talerzach z serwisu, również ma się poczucie wejścia na wyższy poziom estetyki, nawet gdy ma to być zwyczajny posiłek z rodziną. Serwisy obiadowe Lubiana wspinają się na wyżyny nowoczesności i zawierają piękne komplety talerzy obiadowych i deserowych, a także waz, sosjerek i innych elementów zastawy stołowej. W połączeniu z pięknymi sztućcami, ozdobnymi serwetnikami i eleganckimi serwetami, mogą stworzyć niepowtarzalny wystrój stołu, dzięki któremu spożywanie obiadów z rodziną będzie wartą celebrowania chwilą, a który można też odtworzyć przy świątecznym stole, z tą samą zastawą.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij