Serwisy Villa Italia

Porcelana to bardzo szlachetny materiał, który idealnie nadaje się na eleganckie zestawy obiadowe i kawowe. Komplety z porcelany są zawsze uniwersalne i ponadczasowe, ponieważ stanowią wyjątkowo piękną aranżację stołu i świadczą o bardzo dobrym guście. Ponadto każdemu przyjęciu przydadzą atrakcyjności.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Villa Italia serwisy porcelanowe - elegancja i szyk

W tej kategorii znajdują się niezwykle eleganckie serwisy, które pochodzą od uznanej marki, znanej z wysokiej klasy porcelany. Oferujemy serwisy obiadowe oraz kawowe, które cechują się niezwykle starannym wykonaniem, atrakcyjnym wzornictwem i gładkim, pięknym szkliwem. Taka porcelana to prawdziwe dzieła sztuki o kunsztownie wykonanych ornamentach, które zostały namalowane ręcznie. Serwis do obiadu i do kawy to propozycja dla osób o wysublimowanym smaku, które cenią sobie elegancję i szyk. Oferowane produkty są nie tylko bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym, ale także funkcjonalne i praktyczne.

Villa Italia serwisy kawowe - luksus w zasięgu twojej ręki

Takie komplety to prawdziwa rozkosz dla oczu na każdym eleganckim stole. Zaprojektowano je w klasycznej, ponadczasowej formie w białym kolorze i zostały ubogacone przepięknym, subtelnym paskiem z motywem roślinnym, wykonanym z 24-karatowego złota. Serwisy są na 12 osób. Można je myć w zmywarce.

Oferowane produkty doskonale nadają się do eleganckiej aranżacji stołu podczas wyjątkowych świąt i uroczystości rodzinnych. Mogą także stanowić bardzo cenny i wartościowy prezent. Luksusowe zastawy obiadowe i kawowe to ozdoba każdego stołu i powód do dumy dla ich właścicieli.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij