Szybkowary

Szybkowar to garnek wyposażony w specjalną pokrywkę. Po jego zamknięciu potrawa początkowo gotuje się tak, jak w przypadku standardowego garnka, jednak po chwili można zaobserwować pewne różnice. Szybkowary są szczelnie zamknięte, dlatego para będąca naturalnym skutkiem gotowania, nie ma ujścia. Wzrasta ciśnienie oraz temperatura wody, a para krąży wokół garnka i przenika do składników, pomagając w stworzeniu fantastycznych, bogatych w smak potraw. Dania z szybkowaru są niezwykle treściwe i aromatyczne, co szczególnie doceniają osoby gotujące dla dzieci, ale nie tylko. Jak wybrać dobrej jakości sprzęt, aby ułatwić sobie gotowanie, ciesząc się najwyższą jakością produktu?

- Materiał-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt pochodzący od znanych na rynku, doświadczonych marek, do których należy Zwieger - producent ceniony przez klientów na całym świecie. Szybkowary zostały wykonane w sposób solidny, staranny oraz dobrze przemyślany z trwałego materiału, jakim jest stal nierdzewna wysokiej jakości. Naczynia zostały wyposażone w trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, który gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zastosowany mechanizm odpowiedzialny za regulację wylotu pary oraz zabezpieczenie przed wytworzeniem nadmiernego ciśnienia został wbudowany w solidną pokrywkę. W jej centralnej części znajduje się również system otwierania i zamykania, dzięki któremu możemy ją szybko oraz bezpiecznie podnieść. Kolejną cechą, którą odznaczają się szybkowary dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty, są duże i wygodne uchwyty, dodatkowo nie nagrzewające się. Szybkowar doskonale nadaje się na wszystkie kuchenki, można go stosować również na indukcję.

Przygotowany przez nas asortyment jest sukcesywnie poszerzany o nowe propozycje tworzone w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów, którzy w swoich kuchniach pragną korzystać z wysokogatunkowych, sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań. Nowoczesne gotowanie nie musi być nudne ani męczące, jeśli podczas przygotowywania posiłków pomożemy sobie, wykorzystując możliwości, jakie daje nam szybkowar.

Gotowanie w szybkowarze z pewnością pokochają wszyscy, którzy chociaż raz spróbują aromatycznych potraw, jakich przygotowywanie umożliwia to urządzenie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij