Szybkowary

Szybkowar to garnek wyposażony w specjalną pokrywkę. Po jego zamknięciu potrawa początkowo gotuje się tak, jak w przypadku standardowego garnka, jednak po chwili można zaobserwować pewne różnice. Szybkowary są szczelnie zamknięte, dlatego para będąca naturalnym skutkiem gotowania, nie ma ujścia. Wzrasta ciśnienie oraz temperatura wody, a para krąży wokół garnka i przenika do składników, pomagając w stworzeniu fantastycznych, bogatych w smak potraw. Dania z szybkowaru są niezwykle treściwe i aromatyczne, co szczególnie doceniają osoby gotujące dla dzieci, ale nie tylko. Jak wybrać dobrej jakości sprzęt, aby ułatwić sobie gotowanie, ciesząc się najwyższą jakością produktu?

Nie znaleziono produktów
Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Proponujemy Państwu profesjonalny sprzęt pochodzący od znanych na rynku, doświadczonych marek, do których należy Zwieger - producent ceniony przez klientów na całym świecie. Szybkowary zostały wykonane w sposób solidny, staranny oraz dobrze przemyślany z trwałego materiału, jakim jest stal nierdzewna wysokiej jakości. Naczynia zostały wyposażone w trójwarstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym, który gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zastosowany mechanizm odpowiedzialny za regulację wylotu pary oraz zabezpieczenie przed wytworzeniem nadmiernego ciśnienia został wbudowany w solidną pokrywkę. W jej centralnej części znajduje się również system otwierania i zamykania, dzięki któremu możemy ją szybko oraz bezpiecznie podnieść. Kolejną cechą, którą odznaczają się szybkowary dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty, są duże i wygodne uchwyty, dodatkowo nie nagrzewające się. Szybkowar doskonale nadaje się na wszystkie kuchenki, można go stosować również na indukcję.

Przygotowany przez nas asortyment jest sukcesywnie poszerzany o nowe propozycje tworzone w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów, którzy w swoich kuchniach pragną korzystać z wysokogatunkowych, sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań. Nowoczesne gotowanie nie musi być nudne ani męczące, jeśli podczas przygotowywania posiłków pomożemy sobie, wykorzystując możliwości, jakie daje nam szybkowar.

Gotowanie w szybkowarze z pewnością pokochają wszyscy, którzy chociaż raz spróbują aromatycznych potraw, jakich przygotowywanie umożliwia to urządzenie.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij