Wazy i bulionówki

Wazy i bulionówki porcelanowe

Porcelanowe bulionówki (zwane „barszczówkami”) i wazy obiadowe to nieodłączne elementy eleganckiej i praktycznej zastawy stołowej. Barszczówki do zupy wraz z porcelanową wazą sprawdzą się nie tylko w czasie wystawnego przyjęcia, ale także do serwowania wszystkich rodzajów zup na co dzień.

- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Producent-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Bulionówki ze spodkiem

Wykonane z porcelany bulionówki nadają się do podawania rosołu, zupy borowikowej, gulaszowej czy barszczu czerwonego. Naczynia wyposażone są w wygodne uchwyty, ułatwiające ich podnoszenie wraz z zawartością oraz umożliwiające podtrzymywanie barszczówki do zupy w czasie jedzenia. Bulionówki wyróżniają się nowoczesnym designem i starannym wykończeniem.

Utrzymane w ponadczasowym odcieniu klasycznej bieli bulionówki prezentują się zawsze elegancko, niezależnie od rodzaju obrusu i sposobu udekorowania stołu. Białe porcelanowe barszczówki doskonale komponują z elementami zastawy stołowej w innym kolorze.

Bulionówki z porcelany występują pojedynczo oraz w wersji z idealnie dopasowaną podstawką. Bulionówki ze spodkiem stanowią efektowny i komfortowy w użytkowaniu zestaw, który przyda się zarówno do codziennego serwowania pożywnych zup, jak i podczas przyjmowania gości.

Wazy porcelanowe

Wykonana z eleganckiej porcelany typu bone china waza do zupy nie tylko atrakcyjnie będzie prezentować się na stole, ale także znacznie podniesie komfort podawania barszczu czerwonego czy każdej innej smacznej zupy. Dzięki wyposażeniu wazy w wygodne uchwyty bardzo łatwo można przenieść naczynie wypełnione gorącą potrawą z kuchni do jadalni. Pokrywka, którą posiada każda waza porcelanowa, gwarantuje z kolei, że rosół lub flaki szybko nie wystygną i zachowają swój aromat. Wazy obiadowe z porcelany o sporej pojemności 2,5 litra sprawdzają się w czasie przyjęć i rodzinnych obiadów, umożliwiając sprawne podawanie zupy.

Dodatkowym walorem, obok eleganckiego wyglądu i funkcjonalności, porcelanowych waz i bulionówek jest możliwość mycia ich w zmywarkach do naczyń. Nie ma najmniejszego ryzyka uszkodzenia wazy czy barszczówki w zmywarce, gdyż naczynia wykonane zostały nie tylko z efektownej, ale również z bardzo wytrzymałej porcelany.

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij