Porcelana Florina

Wysokiej jakości porcelana to duma każdej pani domu. Stanowi ozdobę stołu nie tylko podczas rodzinnych uroczystości czy niedzielnych obiadów. Nawet zwykła poranna kawa czy popołudniowa herbata smakują inaczej w eleganckiej filiżance albo kubku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w prowadzonym przez nas sklepie internetowym wprowadziliśmy możliwość kupna porcelany na sztuki.

- Grupa produktów-
Wybierz
- Materiał-
Wybierz
- Ilość-
Wybierz
- Na ile osób-
Wybierz
- Pojemność-
Wybierz
- Rozmiar-
Wybierz
Sortuj według: Nazwy Ceny Popularności

Porcelana firmy Florina

Florina to polska marka porcelany doskonałego pochodzenia. Oryginalne, a zarazem nieprzesadzone formy naczyń idą w parze z praktycznością, ponieważ produkty te, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, wykazują wysoką odporność na pęknięcia, obtłuczenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto tolerują wysokie temperatury, co sprawia, że można je myć w zmywarce bez najmniejszej troski o ich wytrzymałość.

 

Gama produktów marki Florina obejmuje zastawę stołową, w tym: serwisy obiadowe, herbaciane oraz kawowe. Wśród nich znajdziemy m. in. nietuzinkowe kubki, salaterki, sosjerki, filiżanki wraz z podstawkami oraz talerze (zarówno płytkie jak i głębokie), a także piękne cukiernice. Tym, co wyróżnia naczynia Floriny jest niespotykane nigdzie indziej wzornictwo. Projektantom udało się połączyć nowoczesność z klasyką, co zaowocowało powstaniem niepowtarzalnych artykułów, które doskonale skomponują się zarówno ze współczesnymi wnętrzami, jak i tymi, które są zaaranżowane w bardziej tradycyjnym stylu. Unikatowość produktów sprawia również, że bardzo dobrze odnajdują się w roli prezentów (np. ślubnych).

Producenci

„Zasady ochrony danych osobowych.” Polityka Prywatności

Zamknij